Pracownik produkcji w zakładzie przetwórstwa rybnego

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Bergen , Harstad , Norwegia

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników z branży rybnej.

Oferta pracy w Norwegii.

Start pracy- marzec w Bergen w Trondheim.

• Filetowanie ryb
• Praca z nożem oraz przy maszynach

Nasze wymagania:

• Doświadczenie z branże rybnej – mile widziane
• Komunikatywny angielski
• Własny samochód

Oferujemy:

• Wynagrodzenie to 206 - 212 NOK brutto za godzinę w Norwegii
• Umowa o prace na norweskich lub dunskich warunkach,
• Pewne ubezpieczenie norweskie,
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji tylko w języku angielskim, osoba odpowiedzialna za projekt, porozumiewa się tylko w języku norweskim i angielskim. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni i Moment może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od Ciebie.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.