Pracownik produkcji- w miejscowości Tilburg

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Eindhoven , Tilburg , Holandia

Opis stanowiska

-przygotowywanie produktów do mieszanki według zamówienia (białko w proszku oraz suszone produkty)

-odmierzanie proszku według przepisu

-przygotowanie mieszanki dla operatorów w celu przygotowania produktu końcowego

-dźwiganie worków z proszkiem w wadze do 20 kg

Firma wiedzie prym w dziedzinie technologii proszkowych. Działają na najlepszych maszynach i używają najwyższej technologii, aby mieszać ze sobą różnego rodzaju proszki. Ich główne produkty to drinki proteinowe, mleko w proszku itp.

Wymagania

-znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,

-prawo jazdy kat.B,

-doświadczenie na produkcji i w logistyce,

-mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,

-sprawność fizyczna.

Nasza oferta

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-umowę holenderską na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia,

-bezpłatny transport i dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,

-wysoki standard zakwaterowania, w pełni wyposażonego w AGD,

-bezpłatny dostęp do pralnio-suszarni,

-program poleceń pracowniczych,

-opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.