Pracownik produkcji w fabryce ceramiki. Oferta dla 6 osób. Udostępniamy rowery i samochody na dojazdy do pracy.

Stawka

1 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Bobingen , Niemcy

Opis stanowiska

Pracownik produkcji w fabryce ceramiki. Data rozpoczęcia pracy: 08.01.2024. Oferta dla 6 osób. Nie zapewaniamy przejazdu do Niemiec.
Wypłata miesięczna na konto bankowe lub do ręki. Istnieje możliwość wypłaty zaliczek. Udostępniamy rowery i samochody na dojazdy do pracy. P
raca na Bawarii/okolice Bobingen.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca przy prostych maszynach produkcyjnych
  • napełnianie worków proszkiem, granulatem oraz układanie ich na paletach (praca w kurzu, wymagane noszenie maseczek)
  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (również zmiany nocne)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego

Nasza oferta

  • niemiecką umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie zgodne z taryfą BAP (od 13,50 euro brutto na godzinę)
  • zakwaterowanie w mieszkaniach firmowych w pokojach 2 osobowych (koszt 11,00 euro za dzień – potrącane pod koniec miesiąca od wypłaty)
  • stałą opiekę ze strony polskich koordynatorów
  • odzież roboczą oraz niezbędne środki ochronne