Pracownik produkcji w Caldic w Nieuwegein

Stawka

13.00 - 71.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Nieuwegein , Holandia

Opis stanowiska

Jako pracownik produkcji będziesz odpowiedzialny za pomoc w napełnianiu i zamykaniu produktów papierowymi opakowaniami, rozmieszczanie opakowań na paletach oraz pomoc kolegom na linii pakowania. Praca opiera się na przestrzeganiu instrukcji, aby utrzymać linię produkcyjną i zagwarantować najlepszą jakość pracy.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dwie zmiany: poranną i popołudniową. Poranna zmiana od poniedziałku do czwartku zaczyna się o 7:00 i kończy o 16:00, ale w piątek będzie to tylko od 7:00 do 13:00. Popołudniowa zmiana trwa od 15:30 do 23:30, z wyjątkiem piątku, kiedy trwa od 12:30 do 20:30. Łącznie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.

Pierwszego dnia zostaniesz przeszkolony przez doświadczoną osobę z firmy, która przedstawi Ci zasady, wprowadzi cię w obowiązki i zapozna z procesem oraz z procedurami bezpieczeństwa. Dołącz do zespołu świetnych specjalistów jako pracownik produkcji!

Obowiązki

-Sprzątanie maszyn
-Pakowanie produktów
-Mieszanie produktów
-Obsługiwanie maszyn
-Uruchamianie maszyn
-Dostosowywanie maszyn
-Składanie zamówień na ciężarówkach/paletach
-Układanie produktów/paczek na paletach

Wymagania

-Chęć pracy w systemie zmianowym
-Dostępność na dłuższy okres
-Motywacja do pracy w firmie
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Nie masz lęku wysokości ani klaustrofobii
-Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)
-Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

Nasza oferta

-Płatności na czas
-Płatności tygodniowe
-Gwarantowane godziny pracy
-Zorganizowane zakwaterowanie
-Transport do/z pracy
-Ubezpieczenie zdrowotne
-Program lojalnościowy
-Rekrutacja online
-Aplikacja MyOTTO
-Pomoc 24/7
Klauzula RODO
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550, 00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.