Pracownik produkcji w branży farmaceutycznej (stacja ważenia)

Stawka

14.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Uetersen , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego kontrahenta firmy APN Personal Service GmbH, poszukujemy osób chętnych do pracy w branży farmaceutycznej na stanowisku:
pracownik produkcji (stacja ważenia)

Miejsce pracy: Uetersen  - Niemcy
Przewidywany start: praca od zaraz
System pracy: 2 lub 3 zmiany (w zależności od zapotrzebowania)

Stawka: podstawa 13,50€ brutto + dodatek branżowy 0,50€ = 14€ brutto stawka z dodatkiem
+ ew. dodatki za pracę w nocy

 Firma jest jednym z największych producentów substancji czynnych i leków biologicznych oraz biotechnologicznych.

Wymagania

  •  dyspozycyjność i zaangażowanie
  •  doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji przemysłowej, najlepiej w produkcji leków lub w branży spożywczej
  •  komunikatywna/dobra (B1/B2) znajomość j. niemieckiego
  •  wysoki poziom świadomości jakości i higieny
  •  znajomość obsługi komputera i systemów produkcyjnych
  •  gotowość do pracy zmianowej i ew. weekendowej
Mile widziane (nie wymagane)

  •  prawo jazdy kat B oraz własny samochód
  •  uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie płatne na konto (do 10 dnia następnego miesiąca)
  • możliwość pobierania zaliczek w początkowej fazie zatrudnienia
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym (jednoosobowy pokój za dopłatą 200€/msc)
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • niemieckie ubezpieczenie
  • 25 dni płatnego urlopu
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec