Pracownik produkcji (tworzywa sztuczne) 13,27-15,89€/h brutto Rijen

Stawka

13.27

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Rijen , Holandia

Opis stanowiska

W zależności od zamówienia nasz klient produkuje różnego rodzaju opakowania z tworzyw sztucznych (beczki, wiadra, słoiki) używane w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym oraz logistycznym. Do twoich obowiązków będzie należało:
  • praca przy linii produkcyjnej oraz obsługa wtryskarki
  • dozowanie surowców i barwników do maszyny
  • pakowanie przedmiotów  i przygotowywanie do wysyłki
  • kontrola jakości produktów
  • utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy
  • praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża tworzyw sztucznych)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • chęć i motywacja do pracy
  • odpowiedzialność i elastyczność
  • prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

  • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
  • wynagrodzenie 13,27 €/h+ ADV oraz dodatek w wysokości 19,8% za pracę w godzinach 19:00 a 07:00
  • pełen etat (40 h/ tydzień)
  • pracę w przyjaznym środowisku
  • zakwaterowanie firmowe (117,50€ tyg)
  • 25 dni urlopu przy pełnym etacie i możliwość wyboru wypłaty wynagrodzenia za urlop w skali miesiąca lub roku
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień