Pracownik produkcji technicznej DORDRECHT WŁASNE AUTO

Kategoria

Operator

Nasza oferta

Nasz klient z m. Dordrecht jest renomowaną firmą oferującom swoim klientom szeroką gamę obudów ze stali nierdzewnej w różnych rozmiarach i specyfikacjach. Mają one różne zastosowania, na przykład jako obudowa instalacji sterowania ruchem, skrzynki transformatorowe, sieci światłowodowych lub instalacji sterowania śluzami i przepompowniami.
Masz doświadczenie w pracach technicznych? Lubisz być w ciągłym ruchu i nie lubisz się nudzić? Szukasz stabilnej pracy na długo w pełnym wymiarze godzin i komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim? Mamy ofertę właśnie dla Ciebie!
Mamy dla Ciebie jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy. Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie. Praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 16:15 z możliwością ekstra płatnych nadgodzin.

Twoje obowiązki:
Umieszczanie blach stalowych w maszynie
Pomoc przy obsłudze maszyn produkcyjnych
Zgłaszanie usterek do kierownika działu
Dbanie o porządek w miejscu pracy

Czego oczekujemy?
Posiadasz doświadczenie w pracach technicznych (z metalem)
Jestes samodzielny i chętnie się uczysz podejmując nowe wyzwania
Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
Posiadasz czynne prawo jazdy i własny środek transportu lub własne zakwaterowanie w okolicy Dordrechtu

Co oferujemy?
Wynagrodzenie +/- €1950 - €2380 netto miesięcznie przy 40 godzinach
Wynagrodzenie +/- €450 - €550 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
Zwrot kosztów transportu praca-dom-praca
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Informacje dodatkowe:
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.