Pracownik produkcji słonych przekąsek - od €15,243 brutto/h + dodatki

Stawka

15.24
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

Lokalizacja: Giessen, Holandia.

Czym będziesz się zajmować: Lekka praca przy pakowaniu i kontroli jakości różnego rodzaju przekąsek (np. mieszanki orzechów), a następnie przygotowywaniu ich do wysyłki

Wymagania

  • Wymagania:

    • Podstawowa znajomość języka angielskiego
    • Dyspozycyjności do wyjazdu na min. 6 miesięcy (z możliwością wzięcia płatnego urlopu)
    • Gotowość do pracy zmianowej i w soboty
    • Nie wymagamy doświadczenia, ale oczekujemy chęci do nauki, wysokiej motywacji i odpowiedzialności
    • Mile widziane prawo jazdy kat B

Nasza oferta

  • Oferujemy:

    • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od 15,24 EUR brutto/h + dodatki
    • Nadgodziny płatne 125% stawki podstawowej
    • Dodatek za pracę w weekend 130% stawki podstawowej
    • Dodatek dla kierowcy
    • Ubezpieczenie holenderskie
    • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
    • Opieka polskiego koordynatora
    • Okres szkoleniowy
    • Możliwość regularnej współpracy