Pracownik produkcji ram okiennych | Pokój jednoosobowy | Nieuwleusen | WARX Personeel

Stawka

14.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Nieuwleusen poszukujemy pracownika produkcyjnego w zakładzie zajmującym się produkcją ram okiennych.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podstawową obróbkę drewna, szlifowanie, wiercenie otworów, klejenie elementów, montowanie zawiasów i elementów metalowych.
Niewymagane doświadczenie choć mile widziane. Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi elektronarzędzi.
Praca na jedną zmianę, z intencją na długi czas.

Mile widziane referencje.

Wymagania

  • komunikacja w języku angielskim
  • doświadczenie w stolarce mile widziane
  • dostępność do pracy w krótkim czasie
  • dostępność do pracy na dłuższy czas

Nasza oferta

  • umowa z holenderskim biurem
  • wypłata co tydzień na konto
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • wsparcie koordynatora