Pracownik produkcji - przygotowywanie posiłków błyskawicznych 11,26€ Holandia

Stawka

11.26
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Gastronomia , HoReCa

Lokalizacja

Beek , Holandia

Opis stanowiska

CO BĘDZIESZ ROBIĆ? Będziesz pracować na produkcji, na jednym z działów:

  • przy zmywaniu naczyń
  • produkcji kiełbasek
  • pakowaniu produktów
  • przygotowywaniu posiłków błyskawicznych (np. zup, sosów)

GDZIE? Holandia, okolice Beek

ZA ILE? Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €11,26/h

Wymagania

  • mile widziane prawo jazdy kat. B bądź znajomość angielskiego

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy

  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo co tydzień
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie