Pracownik Produkcji .Produkcja Serów od zaraz z dobrymi podstawami Niemieckiego

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Altenburg , Altenburg , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta w Lumpzig przy Produkcji Serów w Regionie AltenburgerLand poszukujemy od Zaraz
Pomocników Produkcji
Zadania:
Obsługa maszyn, pakowanie, porcionowanie, Dezynfekcja i czyszczenie maszyn produkcyjnych
Dozorowanie produkcji i kontrola jakości

Wymagania

Wymagane:
Mile widziane pary
-Język Niemiecki dobre podstawy
-Sprawność Fizyczna
-Prawo Jazdy i auto
-Umiejetność pracy w zespole

Nasza oferta

Oferta:
-Stawka 11,80€ Brutto
Dieta dla Kierowcy 8 euro dziennie
-Umowa Niemiecka na czas Nieokreślony
-Urlopowe i świąteczne wynagrodzenie po okreśie próbnym
-Darmowe ubranie robocze
-Możliwość szybkiego przejścia bezpośrednio pod klienta
-Praca trzymianowa łącznie z Niedzielami
Mieszkanie  zapewnione 150,00€ + 10,00€ Internet - pokoje dwuosobowe