PRACOWNIK PRODUKCJI. PRAWO JAZDY. HOLANDIA, Putten

Stawka

14.06
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Putten , Holandia

Nasza oferta

Dla naszego klienta w Putten (3881), producenta mięsa drobiowego, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

· Pakowanie filetów kurczaka w kartony
. Mycie skrzynek
. Opróżnianie skrzynek na stoły z 10 kg bloków mrożonego mięsa
. Praca z nożem/ cięcie fileta/ oddzielanie od kości
. Ważenie mięsa drobiowego przed pakowaniem do skrzynek
· Układanie kartonów na palety/ waga kartonu: 2 kg do 10 kg

Uwaga! Dokładny zakres obowiązków zostanie określony pracownikowi
na miejscu, ale musi być przygotowany, że może wykonywać każdą z ww
funkcji

Nasze oczekiwania:

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana (NIE WYMAGANA!)
· Prawo jazdy kat.B
· Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
· Mile widziane podobne doświadczenie/ przy pracy "z nożem"
Co oferujemy?

- Stawka podstawowa € 14,06 brutto/h
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Stabilna praca w systemie jednozmianowym 7.00-17.00/ 40h tyg./ w wysokim sezonie 45h
- Wypłaty tygodniowe
- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo/ pokój 2 os.
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Pracodawca zapewnia buty robocze i rękawice
- Umowę w j.polskim
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.