Pracownik produkcji + pracownik magazynu

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Heilbronn , Niemcy

W celu bezpośredniego zatrudnienia w niemieckiej firmie, poszukuje 2 mężczyzn na stanowisko: Pracownik produkcji suchej karmy dla zwierząt + pracownik magazynu.
Praca od zaraz na czas nieokreślony.

Miejsce pracy: Heilbronn (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zakres obowiązków:
- Praca na produkcji karmy dla zwierząt, obsługa maszyn.
- Prace magazynowe i przygotowanie zamówień do transportu.

Wymagania:
- Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy.
- Znajomość języka niemieckiego.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Przejazd z Polski do Niemiec we własnym zakresie.
- Bez nałogów alkoholowych.
Oferujemy:
- Umowa o prace na czas nieokreślony zawarta bezpośrednio z pracodawcą (bez agencji).
- Praca na pełny niemieckich warunkach.
- Gruntowne szkolenie.
- Pełny etat, praca jednozmianowa.
- Stawka godzinowa 13.00 Euro/h brutto. Min. 2.200, - Euro brutto + nadgodziny.
- Mile widziane nadgodziny.
- Mieszkanie dla dwóch osób (płatne 175, - Euro/osoby/miesiąc).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Kontakt telefoniczny: +49160-2163542 pn.-pt. w godz. 08:30-16:00