Pracownik produkcji - praca przy wykonywaniu szalunków i wylewek betonowych. Od zaraz!

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Bergen op Zoom , Holandia

Opis stanowiska

Holenderskie biuro pośrednictwa pracy Job Match Nederland poszukuje dla swojego klienta doświadczonych pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:
rozbiórka, oczyszczenie starych form/ szalunków
budowanie/ montaż nowych form/szalunków wg rysunku technicznego (wymagana precyzja i dokładność)
pomoc przy wylewaniu betonu do form
utrzymywanie porządku w miejscu pracy
wykonywanie wszelkich prac pomocniczych

Wymagania

Oczekiwania:
Doświadczenie przy wykonywaniu tego typu pracy i w pracy z betonem
Dobra znajomość rysunku technicznego
Dokładność, chęć nauki i troska/dbalość o jakość
Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego/niemieckiego
Elastyczność co do godzin pracy i wykonywanych czynności
Samochód
Uprawnienia na wózki widłowe lub dźwig będą dodatkowym atutem
Chętnie certyfikat VCA

CV, w języku angielskim, holenderskim lub niemieckim

Nasza oferta

Oferujemy:
Holenderski kontrakt
Wynagrodzenie: 500 euro/40 godzin pracy
Zakwaterowanie GRATIS (pokój jednoosobowy)
Ubezpieczenie GRATIS
Wynagrodzenie tygodniowe