Pracownik produkcji (posiłków) 13,27€ / Holandia

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Lelystad , Holandia

Opis stanowiska

Opis stanowiska: będziesz pracować w firmie produkującej żywność m.in.. dla linii lotniczych i placówek służby zdrowia. Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest najbardziej innowacyjnym partnerem w unikalnych koncepcjach żywieniowych. Do Twoich głównych zadań będzie należeć:

  • uzupełnianie maszyn składnikami posiłków,
  • zwracanie pustych wózków do zmywalni,
  • sprawdzanie wagi
STAWKA: Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €13,27/h

MIEJSCE PRACY: Holandia, Lelystad

Wymagania

  • prawo jazdy kat.B
  •  znajomość angielskiego

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo co tydzień
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii, dlatego w razie napotkanych problemów, zawsze możesz skontaktować się  nami mailowo lub telefonicznie. Zrobimy wszystko, żeby rozwiązać Twoje problemy.