Pracownik produkcji - pakowanie/sortowanie marchewki 13,68-17.10€ / praca Holandia, bez prawa jazdy

Stawka

13.68
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Emmeloord , Holandia

Opis stanowiska

Będziesz pracować w firmie, która zajmuje się marchwi. Na Twoim stanowisku będziesz odpowiedzialny za sortowanie oraz pakowanie marchewki.

MIEJSCE PRACY: Holandia,  Kraggenburg

STAWKA: stawka  podstawowa brutto wyniesie € 13,68/h  + dodatek zmianowy

  • od godziny 19:00 do 00:00 dodatek  + 25% = € 17,10/h brutto

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy (będzie dodatkowym atutem)
  • motywacja do pracy

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • na miejscu możesz liczyć na pomoc koordynatora
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie