PRACOWNIK PRODUKCJI + OPERATOR WÓZKA PRZEDNIEGO. DUŻO GODZIN. HOLANDIA, Veenendaal

Kategoria

Kierowcy

Nasza oferta

Dla naszego klienta w 3903 AT VeenendaaL, firmy zajmującej się produkcją różnego rodzaju proszków (mleko w proszku, pasza dla zwierząt)
poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI/ OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO PRZEDNIEGO (HEFTRUCK)
UWAGA: SĄ TO DWA RÓŻNE STANOWISKA PRACY

Opis stanowiska pracy:

Przenoszenie proszków według receptury z silosów do kontenerów
Worki ważą max.25kg
Układanie worków na paletach
UWAGA: DWA STANOWISKA PRACY: DRUGIE TO OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Nasze oczekiwania:

Mile widziane: prawo jazdy kat. B/ niewymagane/ dojazd rowerem kilka km
Angielski A2/B1
Brak alergii na kurz/ pył
Motywacja do pracy
UWAGA: DWA STANOWISKA PRACY: DRUGIE TO OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO; WYMAGANY CERTYFIKAT NA HT

Oferujemy:

- Stawka € 13/95 h brutto
- Praca na 1 zmianę: 6.00- 16.00/17.00
- Od 40/45 godzin tygodniowo+
- Dodatek za nadgodziny: 125 %
- Wypłaty tygodniowe
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo/ pokój 2 os.
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Pracodawca zapewnia buty robocze
- Umowę w j.polskim
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.