Pracownik produkcji, operator maszyn pakujących kawę - atrakcyjne wynagrodzenie, dużo dodatków, Belgia!

Stawka

14.36 - 16.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Charleroi , Belgia

Opis stanowiska

Witamy! Jesteśmy Service Technical, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Operator maszyn produkcyjnych

Gdzie?

2870 Puurs, Belgia

Wymagania:

· Prawo jazdy i samochód

· komunikatywna znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego

· doświadczenie na stanowisku operatora maszyn (warunek konieczny)

Obowiązki:

· Obsługa maszyny do pakowania kawy

· Zgłaszanie awarii

· Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Co oferujemy?

· Pracę w systemie 2-zmianowym

· 14.36 - 16 euro/h brutto (stawka uzależniona od doświadczenia i umiejętności)

· Zakwaterowanie (część kosztów odciągana jest od wynagrodzenia)

· Wsparcie polskiego konsultanta

· Możliwość pracy w parach

· Możliwość przejścia na bezpośrednie zatrudnienie

·Bonusy: m.in. dodatek wakacyjny, premia roczna, vouchery na posiłki, nadgodziny

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.