Pracownik produkcji/ Operator maszyn (karma zwierzęca) * 13.71 € brutto/ h + nadgodziny + bonus zmianowy

Stawka

13.71
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient producent karmy dla zwierząt z okolicy Nieuwkoop, poszukuje pracowników produkcji z komunikatywną znajomością j. angielskiego oraz prawem jazdy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za produkcję suchej i mokrej karmy dla zwierząt. Do Twoich zadań należeć będzie obsługa maszyn w tym:
  • przygotowanie składników karmy (mięso, zboża, warzywa, witaminy)
  • mieszanie składników
  • kontrola jakości produktów
Praca na 2 zmiany od (05:00-14:00) lub (14:00-23:00)

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim lub holenderskim w stopniu komunikatywnym (A2)
  • Masz prawo jazdy i jesteś aktywnym kierowcą
  • Masz doświadczenie jako pracownik produkcji
  • Posiadasz własne konto bankowe

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień: 13.71 € brutto + bonus zmianowy + nadgodziny
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (koszt 115.50 € tygodniowo, pokoje 2 osobowe) i ubezpieczenie (koszt na tydzień 35.52 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym
  • Buty ochronne
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ****  (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****