Pracownik produkcji opakowań farmaceutycznych Wertheim - Niemcy

Stawka

12.43
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Würzburg , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego kontrahenta firmy APN Personal Service GmbH, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
pracownik produkcji opakowań farmaceutycznych
Miejsce pracy: Wertheim- Niemcy
Długość kontraktu: 18 miesięcy
Przewidywany start: praca od zaraz
Stawka: podstawa 12,43€ brutto + dodatek 1,40€ oraz dodatek zmianowy 1,45€ = 15,28€ stawka z dodatkiem
Inne dodatki:
+ 5% druga zmiana
+ 15% zmiana nocna
+ 65% praca w niedziele
Praca na 3 zmiany w systemie 7/2 (7 dni praca, 2 dni wolne).
Godziny pracy: 06-14, 14 -22, 22-06.
Firma produkuje opakowania farmaceutyczne tj. fiolki oraz ampułki ze szkła.

Wymagania

Wymagania
- dyspozycyjność i zaangażowanie,
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w pracy produkcyjnej
Mile widziane (nie wymagane)
- prawo jazdy kat B oraz własny samochód
- umiejętności w pracach manualnych

Nasza oferta

Oferujemy
- niemiecką umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie płatne na konto (do 10 dnia następnego miesiąca),
- możliwość pobierania zaliczek,
- bezpłatne zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym
- niemieckie ubezpieczenie
- 25 dni płatnego urlopu
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec.