Pracownik produkcji opakowań farmaceutycznych Pfreimd - Niemcy

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Regensburg , Pfreimd , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego kontrahenta firmy APN Personal Service GmbH, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
pracownik produkcji opakowań farmaceutycznych
Miejsce pracy: Pfreimd  - Niemcy
Długość kontraktu: 18 miesięcy
Przewidywany start: praca od zaraz

Stawka: podstawa 12,43€ brutto + dodatek 0,32€ = 12,75€ stawka z dodatkiem
+ 25% zmiana nocna
+ 50% praca w niedziele
Dodatki branżowe do podstawy:
- 7% po przepracowaniu 6 tygodni
- 10% po przepracowaniu 3 pełnych miesięcy
- 15% po przepracowaniu 5 pełnych miesięcy
- 22% po przepracowaniu 7 pełnych miesięcy
- 25% po przepracowaniu 9 pełnych miesięcy
Praca na 3 zmiany w systemie 7/5 (7 dni praca, 5 dni wolnych). Możliwość pracowania na dodatkowych zmianach.
Godziny pracy: 06-14, 14 -22, 22-06.
Firma produkuje opakowania farmaceutyczne oraz produkty do prostego i bezpiecznego podawania leków tj. peny insulinowe, inhalatory, mikropompy, strzykawki do napełnienia, fiolki iniekcyjne, ampułki, butelki i pojemniki na leki płynne i stałe z zamknięciem i zabezpieczeniem systemów oraz opakowania dla przemysłu kosmetycznego. Praca w warunkach sterylnych.

Wymagania

Wymagania - dyspozycyjność i zaangażowanie,
- komunikatywna/dobra znajomość j. niemieckiego
Mile widziane (nie wymagane)
- prawo jazdy kat B oraz własny samochód
- umiejętności w pracach manualnych

Nasza oferta

Oferujemy - niemiecką umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie płatne na konto (do 10 dnia następnego miesięca),
- możliwość pobierania zaliczek,
- bezpłatne zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym
- niemieckie ubezpieczenie
- 25 dni płatnego urlopu
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec.