Pracownik produkcji okien PCV, DARMOWE ZAKWATEROWANIE HOLANDIA

Stawka

480.00 - 500.00
(NETTO )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Bergeijk , Eersel , Aalsmeer , Holandia

Opis stanowiska

  • Montaż ram okiennych PCV zgodnie ze specyfikacjami i rysunkami
  • Cięcie, wiercenie i montażu elementów przy użyciu narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
  •  Kontrola, że wszystkie produkty spełniają standardy i specyfikacje jakościowe

Wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w produkcji stolarki okiennej z PCV lub pracy na podobnym stanowisku.
  •  Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  •  Chęć do podjęcia długoterminowej współpracy
  • Posiadanie prawa jazdy i samochodu będzie atutem lecz nie jest wymagane

Nasza oferta

  •  Wynagrodzenie od 480€ do 500€ netto tygodniowo
  • Darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznych koordynatorów