Pracownik produkcji/magazynu z drewnem 1900€ na czysto

Stawka

13.06
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Lienz , Austria

Opis stanowiska

Dla naszego austriackiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: pracownik produkcji / magazynu z drewnem

Start od zaraz
Miejsce pracy: 9911 Assling - Austria
Stawka: 13,06€ brutto (od godziny 20:00 - 15€ brutto) + dieta 13,20€/dzień

liczba wakatów: 4
Praca od poniedziałku do piątku, dwie zmiany w godzinach 6:00 - 15:00 oraz 15:00 - 23:00

Wymagania

- dobra kondycja fizyczna

- prawo jazdy kat. B i samochód na dojazdy
- znajomość języków obcych jest mile widziana, ale niwymagana

Oferujemy

- austriacką umowę o pracę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem próbnym,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie płatne na konto (do 15 dnia następnego miesiąca),
- możliwość pobierania zaliczek,
- zakwaterowanie,
- dieta nocna 15€,
- ubezpieczenie,
- 13sta i 14sta pensja,
- Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Austrii.