Pracownik produkcji Lipsk , 16,73€, 28.02

Stawka

16.73
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Leipzig , Niemcy

Opis stanowiska

  • Współpraca przy produkcji nowych modeli samochodów
  • Montaż komponentów na pojazdach samochodowych po gruntownym przeszkoleniu
  • Montaż wiązek elektrycznych, gum drzwi, szyb oraz różnych zespołów i komponentów samochodowych
  • Kontrola jakości zamontowanych części
  • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych.

Wymagania

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • CV w wersji elektronicznej
  • Gotowość do wyjazdu do pracy w Niemczech na stałe
  • Mile widziane auto na dojazdy (możliwe grupy)

Nasza oferta

  • Niemiecka umowa o pracę, etat
  • Stawka 16,73 €/h  Brutto/miesiąc, po 3 miesiącach 17,73 €/h
  • Praca zmianowa Pon.-pt. 35-godzinny tydzień pracy minimum + możliwe soboty
  • Mile widziane własne zakwaterowanie Ew. możliwe zakwaterowanie przez klienta, pokoje 1-2 os. koszt 600 € miesiąc
  • Miejsce pracy to Lipsk
  • Możliwość przejęcia przez klienta