Pracownik produkcji – kwiaty

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

De Lier , Naaldwijk , Poeldijk , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Honselersdijk poszukujemy zmotywowanych i energicznych osób zainteresowanych pracą na produkcji z kwiatami.
Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

  • kontrola jakości produktu (kwiaty cięte oraz bukiety mieszane)
  • pakowanie i foliowanie kwiatów

Wymagania

  • dobra znajomości języka angielskiego bądź niderlandzkiego
  • dostępność do pracy od zaraz na dłuższy czas
  • chęć i motywacja do pracy
  • własny środek transportu lub gotowość dojazdu do pracy udostępnionym rowerem (do 10 km)

Nasza oferta

  • wynagrodzenie – €13.27 brutto/godz.
  • zwrot kosztów transportu – €0.11/km
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld oraz Vakantiedagen)
  • cotygodniowe wypłaty bezpośrednio na Twoje konto
  • od pierwszego dnia pracy obejmujemy Cię programem emerytalnym Plus-Pensioen od Stipp
  • komfortowe zakwaterowanie* ze znakiem jakości SNF – €127 tygodniowo (*w zależności od dostępnych miejsc)
  • ubezpieczenie zdrowotne – €35.56 tygodniowo – z możliwością dofinansowania (Zorgtoeslag) do €123 miesięcznie
  • transport do i z miejsca pracy (rower)
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
  • wsparcie koordynatorów
  • łatwy dostęp poprzez aplikację mobilną do wszystkich dokumentów związanych z zatrudnieniem (paski wypłat, umowa, rozliczenia roczne)