Pracownik produkcji kosmetyków 13,27-19,90€ / praca Holandia / również dla par

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Waalwijk , Holandia

Opis stanowiska

Będziesz pracować przy produkcji kosmetyków, do Twoich głównych zajęć będzie należeć:

  • sprawdzanie i kontrola jakości produktów
  • zakładanie wieczek,zakrętek na artykuły
  • pakowanie kosmetyków w pudełka, kartony zbiorcze, a na następnie na palecie
  • etykietowanie produktów
  • dodawanie wymaganego pustego opakowania (pusty aerozol, butelka plastikowa, słoiczek itp).

MIEJSCE PRACY: Holandia, Vlijmen

STAWKA: Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €13,27/h+ dodatki zmianowe:

  •  Poniedziałek - Piątek w godz. 00:00 - 06:30 + 25% = 16,59 eur brutto/h
  •   Sobota + 50% = 19,90 eur brutto/h

Wymagania

  • prawo jazdy (nie wymagane od wszystkich kandydatów)
  • język angielski

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie