Pracownik produkcji firanek i zasłon * JEDNA ZMIANA * STAŁA PRACA * Genemuiden

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Jako pracownik produkcji firanek u jednego z naszych klientów w Genemuiden, będziesz odpowiedzialny za wykonywanie prac produkcyjnych przy wykrawaniu, obszywaniu, prasowaniu materiałów, itp. Zakład zajmuje sie produkcją firan i zasłon. Mile widziana podstawowa znajomość obsługi narzędzi krawieckich i maszyn do szycia, lecz nie jest to warunek konieczny. Firma jest otwarta na szkolenie nowych osób chętnych na podjęcie dłuższej współpracy!

Wymagania

✓ Znajomości języka angielskiego bądź holenderskiego w stopniu komunikatywnym
✓ Prawo jazdy kat. B lub dojazd w swoim zakresie z lokacji prywatnej
✓ Dostępności do pracy na długi okres czasu (również w okresie bożonarodzeniowym)
✓ Dostępności do pracy w wymiarze 32-40 (44) h tygodniowo
✓ Chęci do pracy

Nasza oferta

✓ Umowę opartą na podstawie CAO
✓ Tygodniowe wypłaty
✓ Ubezpieczenie zdrowotne
✓ Dojazd do pracy
✓ Możliwy kurs j. holenderskiego
✓ Możliwe przejście na kontrakt do klienta