Pracownik produkcji (elementy betonowe) 13,91€ / Holandia

Stawka

13.91
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Herten , Roermond , Herten , Holandia

Opis stanowiska

Będziesz pracować w firmie, która jest producentem elementów betonowych. Do Twoich głównych zadań będzie należeć: montaż prętów zbrojeniowych, wylewanie betonu za pomocą maszyny, czynności wykończeniowe, utrzymywanie obszaru produkcyjnego w czystości.

MIEJSCE PRACY:  Holandia,  Posterholt (niedaleko Roermond)

STAWKA: Twoja stawka podstawowa wyniesie  €13,91/h brutto

Wymagania

  • język angielski
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie