Pracownik Produkcji Elementów Plastikowych

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Oslo , Norwegia

Opis stanowiska

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)
W związku z nowymi projektami zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Ilość wakatów: 30
Miejsce pracy: Norwegia
Nr. ref.: PP

Obowiązki:
- składanie i produkcja elementów plastikowych
- praca przy taśmie produkcyjnej
- obsługa maszyn produkcyjnych

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji  pisemnych lub telefonicznych
W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • potwierdzone doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowość do wyjazdu zagranicznego
  • mile widziane doświadczenie na norweskim rynku pracy

Pracodawca norweski oferuje

  • długoterminowe kontrakty (pełen etat)
  • system pracy w ROTACJI
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • wynagrodzenie od 200 Nok/h zależne od doświadczenia
  • pracę w stabilnej dużej firmie
  • umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH
  • pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania