Pracownik produkcji dywanów| Pokój jednoosobowy 92,50e/tydzień | Holandia

Stawka

16.15
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Kampen , Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Firma z Genemuiden poszukuje pracowników fizycznych do pracy przy produkcji dywanów. Praca w trybie trzyzmianowym. Praca z intencją na długi czas. Preferowane osoby na prywatnym zakwaterowaniu.

Od kandydata wymagamy sprawności fizycznej i obycia z pracą zmianową.

Praca polega na uzupełnianiu szpuli z nićmi, nasadzonymi na maszynie. Każda szpula waży około 7 kilogramów.

Pracownik jest odpowiedzialny za sprawną wymianę szpuli, aby zapewnić ciąłość procesu produkcji. Do innych zadań należy również czyszczenie band, układanie gotowych szpuli na palety, wywożenie palet, także dużym atutem będą uprawnienia na wózek widłowy.
Mozliwe nadgodziny, więc kandydat musi wykazywać chęć do ich robienia.

Ilość podstawowych godzin w tygodniu: 38

Zmiany:

1 zmiana: pn-czw 6:00-14:00, pt 6:00-12:00
2 zmiana: pn-czw 14:00-22:00, pt 12:00 - 18:00
3 zmiana: pn 00:30-6:00, wt-czw 22:00-6:00

Zmiany rotują co tydzień.

W pierwszej kolejności będą rozpatrywane zgłoszenia od osób na lokachach prywatnych.

Osoby chcące skorzystać z zakwaterowania agencyjnego otrzymują około 460 euro przelewu co tydzień za 38h pracy.
Firma oczekuje osób, które będą chętne na nadgodziny i pracę w sobotę.

Wymagania

  • komunikatywny język angielski
  • prawo jazdy kat. B
  • chęci do robienia nadgodzin
  • sprawność fizyczna
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • dostępność do pracy w trybie trzyzmianowym
  • dostępność do pracy na dłuższy czas
  • chęć robienia nadgodzin oraz pracy w soboty

Nasza oferta

  • umowa z holenderskim biurem
  • cotygodniowe wypłaty
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • auto służbowe na dojazd do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomocni koordynatorzy rozmawiający w języku polskim, angielskim oraz holenderskim
  • szansa na kontrakt u klienta