PRACOWNIK PRODUKCJI chcący się przyuczyć do obróbki kamienia szlachetnego-granitu, marmuru, kompozytu.

Opis stanowiska

Holenderskie biuro pośrednictwa pracy Job Match Nederland poszukuje:

PRACOWNIKÓW PRODUKCJI / pomocników kamieniarza, chcących się przyuczyć do obróbki kamienia szlachetnego-granitu, marmuru, kompozytu.

Produkcja blatów kuchennych z granitu/ marmuru/kompozytu.

Polerowanie na sucho, na mokro, ręcznie i maszynowo i inne czynności przy obróbce blatów kuchennych z marmuru, granitu, kompozytu.

Praca i zamieszkanie w Tilburgu.

Wymagania

Wymagania:

Doświadczenie mile widziane, ale niekonieczne, ważne są:

-chętnie przygotowanie techniczne
-dobra kondycja fizyczna
-komunikatywna znajomość języka zachodniego
-zaangażowanie, sumienność, chęć nauki
-gotowość długotrwałego zatrudnienia
-gotowość pracy w godzinach nadliczbowych

Nasza oferta

Oferujemy:
-długotrwale zatrudnienie
-zarobki, stawka 11 euro netto na godzinę
-zakwaterowanie, opłata za mieszkanie wynosi 85 euro tygodniowo (potrącane z wynagrodzenia).
-ubezpieczenie zdrowotne, opłata za ubezpieczenie zdrowotne wynosi 33,50 euro tygodniowo (potrącane z wynagrodzenia).
-dużo godzin ponadwymiarowych

Zakwaterowanie - domy 5-6 osobowe.