Pracownik PRODUKCJI branża metalurgiczna / motoryzacyjna - DREZNO i okolice

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Nossen , Freital , Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

  • czyszczenie form po procesie odlewania
  • wkładanie i wyjmowanie części metalowych z maszyn
  • usuwanie zadziorów z metalu
  • kontrola jakości

Wymagania

  • wstępne doświadczenie zawodowe w produkcji
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • podstawowa wiedza na temat obróbki metalu w dowolnym kształcie i formie
  • gotowość do pracy zmianowej (system rotacyjny)

Nasza oferta

  • ciekawy i zróżnicowany zakres obowiązków w ramach długoterminowych zleceń
  • zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie godzinowe od 14,00 € do 16,00 € (w zależności od wykształcenia i zakresu obowiązków)
  • premię w wysokości 300 € po przepracowaniu trzech miesięcy
  • premię w wysokości 50 € netto miesięcznie za efektywną pracę
  • premię wakacyjną i świąteczną
  • dopłaty do zakładowego programu emerytalnego
  • bezpłatną odzież roboczą
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • ustawową ochronę przed zwolnieniem
  • wypłatę cotygodniowych zaliczek na życzenie