Pracownik produkcji - automotive Niemcy

Stawka

1 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Memmingen , Niemcy

Opis stanowiska

  • prace przy budowie tylnych spoilerów do samochodów
  • ogólny montaż
  • składanie oraz skręcanie elementów

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziany samochód na dojazd z miejsca zamieszkania do pracy

Nasza oferta

  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • wynagrodzenie od 1600€ - 1900€ netto miesięcznie
  • zakwaterowanie
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń i możliwością przejęcia przez niemieckiego pracodawcę
  • możliwość zaliczek
  • świadczenia urlopowe
  • wsparcie zdalne polskojęzycznych koordynatorów
KRAZ 6760

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków