Pracownik produkcji

Stawka

11.50
(NETTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Lippstadt , Niemcy

Opis stanowiska

PRACOWNIK PRODUKCJI / OPERATOR MASZYNY PAKUJĄCEJ

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego GRH Polska (nr licencji 16998) od wielu lat działającą na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych.

Aktualnie dla klienta z branży produkcji słodyczy (m.in. donuty) poszukujemy pracowników produkcji we wschodnich Niemczech.

Miejsce pracy: Gutenborn

Termin pracy: "od zaraz" - możliwość długiej współpracy

Co mamy do zaoferowania?

  • Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • Stawkę godzinową: 11,50 euro netto
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
  • Dodatek za godziny nocne (22:00-6:00) + 25% do stawki podstawowej
  • Wynagrodzenie netto: od 1725 euro miesięcznie przy 150 h (bez uwzględniania zmian nocnych)
  • Polskie ubezpieczenie
  • Zakwaterowanie płatne 250 euro msc. (z dostępem do Internetu, pokoje max 2-osobowe)
  • Zapewniony dojazd do pracy lub dodatek dla kierowcy z własnym autem
  • Rekrutację online

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w pracy na produkcji
  • Znajomości JĘZYKA NIEMIECKIEGO na poziomie A2
  • Prawo jazdy lub auto do wyjazdu - mile widziane

Jaki jest zakres obowiązków?

  • Czuwanie nad przebiegiem procesów produkcyjnych
  • Pakowanie gotowych produktów do kartonów lub toreb za pomocą maszyny pakującej
  • Przestrzeganie przepisów higienicznych, instrukcji firmowych i planów sprzątania
  • Przestrzeganie regulacji dotyczących postępowania z żywnością
  • Czyszczenie i konserwacja systemów pakowania
  • Przestrzeganie norm HACCP i QM

Wyślij CV przez formularz.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.