Pracownik produkcji 2 lub 3 zmiany | Zwolle | Holandia

Stawka

18.76
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Zwolle poszukujemy pracowników produkcji na 2 lub 3 zmiany. Nie ma możliwości pracy na 1 zmianę.
Praca polega na montowaniu elementów metalowych, pakowaniu ich. Praca fizyczna z uwagi na dużo dźwigania.
Kandydat odbywa dzień próbny przed decyzją o zatrudnieniu (4h niepłatne).
Stawka podstawowa wynosi 15,97/h brutto - praca na 2 zmiany - dodatek zmianowy 117,5%, praca na 3 zmiany - dodatek zmianowy 122,5%
Osoby zainteresowane proszone są o aplikację poprzez formularz kontaktowy wraz z załączeniem aktualnego CV.

Zastrzegamy sobie prawo do automatycznego odrzucenia nieaktualnych CV.
Mile widziane referencje.

Wymagania

- język holenderski
- prawo jazdy B - czynne
- własne zakwaterowanie w Zwolle lub najbliższej okolicy
- własny dojazd do pracy
- dostępność do pracy na 2 lub 3 zmiany
- dostępność do pracy na dłuższy czas
- duża sprawność fizyczna

Nasza oferta

- umowa z holenderskim biurem
- wypłaty tygodniowe
- praca z intencją na dłużej
- wsparcie polskiego koordynatora