Pracownik produkcji / 15€ / Zakwaterowanie firmowe

Stawka

15.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Jette , Anderlecht , Belgia

Opis stanowiska

  • Jesteś odpowiedzialny za produkcję wielu wyrafinowanych i innowacyjnych produktów,
  • Zarówno ręcznie, jak i na maszynach.
  • Dbasz o wykończenie i kontrolę i robisz to z niezbędną dokładnością.
  • Będziesz częścią zespołu ludzi, którzy idą na całość i są dumni z osiągniętych celów.
  • Otrzymasz niezbędne wsparcie, aby jak najszybciej poczuć się w naszej firmie jak w domu.
  • Mocowanie wyprodukowanych elementów
  • Wykańczanie (polerowanie i szlifowanie)
  • Uzupełnianie maszyn

Wymagania

  • Język angielski
  • Prawo jazdy
  • Masz oko do jakości i precyzji.
  • Widzisz pracę i chętnie się w nią angażujesz.
  • Masz poczucie odpowiedzialności.
  • Porządek i czystość są dla Ciebie ważne.
  • Chciałbyś pracować w systemie dwuzmianowym (6h-14h / 13h48-22h)
  • Nie musisz mieć konkretnego dyplomu. Wystarczy, że przyniesiesz ze sobą entuzjazm do nauki!

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie za pracę (15,00 euro + 1,50 euro premie za zmianę = 16,50 euro/h)
  • Umowę na czas nieokreślony.
  • Bony żywieniowe (7 euro/dzień) , bony ekologiczne, dodatek za dojazd do pracy.
  • Niezbędne szkolenia.
  • Zrozumienie dla Ciebie jako osoby
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz