Pracownik produkcji * 13.27 € brutto/ h

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Utrecht , Nieuwegein , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, producent produktów do transportu lotniczego z okolic Utrecht, Nieuwegein, poszukuje pracowników produkcji

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prace na dziale produkcyjnym. Do Twoich obowiązków należeć będzie montaż oraz naprawa produktów (pasy napinające, siatki transportowe lotnictwa). Będziesz również odpowiedzialny za kontrolę jakości wykonanej pracy, dbanie o porządek na stanowisku oraz przestrzeganie zasad BHP.

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień (co czwartek): 13.27 € brutto/ h
    (pierwsze wynagrodzenie w drugim tygodniu pracy)
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych, koszt 122.50 - 124.25 € tygodniowo)
  • Ubezpieczenie (koszt na tydzień 35.58 €)
    Kandydaci techniczni – możliwość zakwaterowania w pokoju 1 osobowym, koszt 140 € tygodniowo
  • Dojazd do pracy rowerem ( około 5,5 km)
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie jako pracownik produkcji

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne i odzież roboczą

Nasza oferta