Pracownik ogólnobudowlany & operator dźwigu 12.50€ - 15,00€ brutto/h

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Gröningen , Groningen , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, firma budowlana wykonująca projekty w okolicy Groningen
poszukuje doświadczonych operatorów dźwigu oraz pracowników budowlanych ( ziemnych )

Osoba na stanowisku operator dźwigu będzie odpowiedzialna m.in. za za bezpieczne przemieszczenie ładunku w obrębie miejsca robót oraz pozostałe prace z udziałem dźwigu.
Osoba na stanowisku pracownik budowlany / ziemny będzie odpowiedziana m.in. za wykonywanie wykopów pod kable i rury, układanie wałów ochronnych,niwelowanie i podnoszenie terenu,wykańczanie poboczy, nasypów i ścieżek ziemnych.

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW :
przed wysłaniem cv zainstaluj aplikację WHATSAPP aby przeprowadzić video call z pracodawcą

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM jeśli

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym , poziom B1
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Jesteś doświadczonym pracownikiem budowlanym/ ziemnym ( doświadczenie min 1 rok )
  • Jesteś operatorem dźwigu ( doświadczenie min 1 rok )
  • Posiadasz aktualny certyfikat VCA

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień , stawka 12.50€ brutto - 15,00€ brutto / h
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie : pokój 1 osobowy, koszt na tydzeń : 150€