Pracownik Ogólnobudowlany * od 160 kr brutto/ h (99 zł brutto/ h) + nadgodziny

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Aalborg , Dania

Opis stanowiska

Nasz klient, firma budowlana wykonująca projekty w okolicy Aalborg,
poszukuje doświadczonych pracowników budowlanych

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za transport na plac budowy niezbędnych materiałów, przygotowanie terenu budowy i materiałów budowlanych, prace budowlane, renowacyjne, wykończeniowe i porządkowe. Praca w starym i nowym budownictwie, w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz w budynkach mieszkalnych, według zamówienia klienta. Do Twoich obowiązków będzie również należeć obsługa narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz sprzętu budowlanego, wymiana elementów zużywających się/ eksploatacyjnych, montaż innych elementów drewnianych lub metalowych (drzwi, klamki, parapety, balustrady, elementy instalacji elektrycznych).

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM oraz zdjęcia wykonanych prac, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Jesteś doświadczonym pracownikiem budowlanym
  • Mile widziany własny samochód na dojazdy do pracy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: od 160 kr brutto/ h (99 zł brutto/ h) - w zależności od doświadczenia
    + nadgodziny + weekendy + możliwość wypłaty zaliczki
  • Umowa na warunkach duńskich i ubezpieczenie
  • Zakwaterowanie (koszt na miesiąc ok. 3 000 kr/ 1 865 zł za pokój 1-osobowy)
  • Transport z lotniska na miejsce zakwaterowania i pomoc koordynatora na miejscu
DKK / PLN kurs z dnia 14-09-2023