Pracownik ogólnobudowlany - Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
pracownik ogólnobudowlany
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: min. 6 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok
Miejsce pracy: Amsterdam/Rotterdam/Eindhoven/Maastricht
Zakres obowiązków w zależności od zajmowanego stanowiska:
- montaż karton-gipsów (Metal Stud),
- prace ciesielskie, szalunki PERI, DOKA, ULMA,
- zbrojarskie,
- murarskie,
- malarskie,

Wymagania

Wymagania - doświadczenia w wykonywanym zawodzie
- wykształcenie kierunkowe
- komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

Mile widziane

- Prawo jazdy B, własne auto (lub 1 auto na grupę)
- certyfikat VCA
- grupy, brygady

Nasza oferta

Oferujemy
- holenderską umowę o pracę
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu
- wynagrodzenie płatne na konto
tygodniowy zarobek netto: w zależności od budowy 520-600 euro/40 godz
- bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z WI-FI
- bezpłatne holenderskie ubezpieczenie
- opiekę koordynatora
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii