Pracownik ogólnobudowlany

Stawka

2 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Quimper , Francja

Opis stanowiska

  • Montaż płyt kartonowo-gipsowych, malowanie, szlifowanie ścian i sufitów w obiektach hotelowych
  • Montaż gniazdek, instalacji elektrycznej niezbędnej do oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego
  • Demontaż urządzeń elektrycznych w sypialniach i łazienkach oraz zabezpieczenie sieci

Wymagania

  • Gotowości do podjęcia pracy tymczasowej we Francji
  • Doświadczenia w pracy przy wykończeniach wnętrz lub aktywnych budowach
  • Sprawności fizycznej

Nasza oferta

  • Stawkę bazową od 13,50 €/h + dodatkowo płatne nadgodziny (+25%, +50%)
  • Dietę w wysokości 11 € za każdy roboczodzień
  • Polską umowę o pracę tymczasową i comiesięczne wpłaty na konto bankowe
  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie w miejscu pracy
  • Premie finansowe (zwrot kosztów wyjazdu, premia za polecenie itd.)
  • Pomoc w dopełnieniu formalności i rekrutację online