Pracownik montażowy (sprzęt medyczny i rehabilitacyjny) 14,05€ brutto/h, Raamsdonksveer, Holandia

Stawka

14.05

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Raamsdonksveer , Holandia

Opis stanowiska

  • montaż, naprawa i regulacja (elektrycznych) wózków inwalidzkich, skuterów inwalidzkich i rowerów ręcznych
  • praca na jedną zmianę (8:00-17:00)

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć do nauki nowych rzeczy
  • odpowiedzialność
  • kreatywność
  • siła fizyczna
  • prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

  • umowę o pracę na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie 14.05€ brutto/h
  • pracę na pełny etat
  • tygodniowy system wynagrodzeń
  • możliwość uzyskania premii kwartalnej w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia brutto
  • 25 dni urlopu
  • możliwość podwyżki po określonym czasie
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • kilometrówka 0,21 €/km (do 40 km w jedną stronę)
  • zakwaterowanie firmowe (117,50€ tyg)
  • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień