Pracownik magazynu - zbieranie zamówień (kosmetyki, ubrania) 13,68 - 27,36€ / praca Holandia

Stawka

13.68 - 27.36
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Utrecht , Nieuwegein , Holandia

Opis stanowiska

Będziesz pracować na magazynie z  kosmetykami, ubraniami, zabawkami, akcesoriami domowymi itp.  a do Twoich głównych zadań może należeć:

  • zbieranie i kompletowanie zamówień za pomocą skanera
  • pakowanie/przepakowywanie produktów
  • załadunek/rozładunek kontenerów lub ciężarówek z towarem

MIEJSCE PRACY: Holandia,Utrecht

STAWKA: Twoja stawka podstawowa wyniesie €13,68/h + dodatki zmianowe

  • Pon.-Pt.: w godzinach 22:00 - 7:00 dodatek + 50% tj. € 20,52/h brutto
  • Sob: pracuj się z dodatkiem 50% tj. € 20,52h brutto
  • Niedziela i święta  dodatek + 100% tj. € 27,36/h brutto

Wymagania

  • dobra znajomość angielskiego B1/B2
  • dyspozycyjność na dłuższy okres

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie