Pracownik magazynu z elektorniką - zbieranie zamówień 14€ / bez prawa jazdy / praca Holandia

Stawka

14.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

IT

Lokalizacja

Holandia , Tilburg , Waalwijk , Niemcy

Opis stanowiska

Będziesz pracować w magazynie z sprzętem elektronicznym, a do Twoich głównych zadań będzie należeć:

  • zbieranie i kompletowanie zamówień za pomocą skanera ręcznego
  • pakowanie i przepakowywanie produktów
  • etykietowanie

MIEJSC PRACY: W Holandii, w miejscowości Waalwijk

STAWKA: Twoja stawka podstawowa wyniesie €14,00/h brutto + dodatki
  • za pracę w sobotę 150% tj. €21/h brutto
  • za pracę w niedzielę 200% tj. €28/h brutto

Wymagania

  • znajomość angielskiego na poziomie A2/B1
  • motywacja do pracy
  • dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie