Pracownik Magazynu w Venlo

Stawka

13.68
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Venlo , Holandia

Opis stanowiska

VidaXL-Pracownik magazynu jest odpowiedzialny za przyjmowanie, przygotowywanie i zbieranie zamówień w magazynie. Towar musi być transportowany w odpowiedni sposób, tak aby znalazł się we właściwym miejscu w magazynie.

  • logistyka- praca fizyczna, ręczne rozmieszczanie artykułów na regałach, pakowanie
  • art. ogrodowe (meble, akcesoria i inne)
  • praca w Venlo
  • praca w systemie 1 lub 2 zmiany
    stawka brutto € 13,68
  • dojazd do pracy rowerem lub autami firmowymi w zależności od lokalizacji

Wymagania

• motywacja, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
• komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)
• praca na długi okres czasu
• wymagane CV

Nasza oferta

  • holenderska umowa o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • wypłacane dodatki urlopowe i wakacyjne
  • opieka polskich koordynatorów
  • zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe)  WiFi
  • transport do pracy w NL: rower
> Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.