Pracownik magazynu spożywczego wysokie zarobki do 16,74€ Holandia

Opis stanowiska

CO BĘDZIESZ ROBIĆ? Będziesz pracować na magazynie spożywczym na jednym ze stanowisk:

  • Zbieracz zamówień: zbieranie/układanie produktów z supermarketu. Kompletacja zamówień za pomocą systemu Voice-pick w języku angielskim.
  • Pracownik ekspedycji: Przygotowanie przesyłki do dystrybucji, w tym ustawienie i wybór wózków do kompletacji zamówień. Utrzymywanie porządku na terenie i sprzątanie resztek materiałów opakowaniowych.
  • Kierowca wózka widłowego: Prowadzenie wózka widłowego. Załadunek/rozładunek samochodów ciężarowych. Kierowca wózka wysokiego składowania: Prowadzenie wózka wysokiego składowania z paletami wewnątrz magazynu.

GDZIE? Holandia, Barendrecht

ZA ILE? Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie:
dla osób powzej 21;

  • Order Picker: €11.04/h
  • Pracownik ekspedycji  €11.04/h
  • Kierowca wózka €11.96/h
czekają na Ciebie również dodatki zmianowe:
  • 19.00-23.00 +25%
  • 23.00-06.00 +40%

Wymagania

  • język angielski
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo co tydzień
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie