Pracownik magazynu - kompletowanie zamówień (sprzęt elektorniczny, kawy w kapsułkach) do 16,57€ / praca Holandia

Stawka

13.81
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Tilburg , Holandia

Opis stanowiska

Będziesz pracować na magazynie przy zbieraniu i kompletowaniu zamówień różnego asortymentu (produkty do malowania np.: farby, sprzęt elektroniczny, wody gazowane np.: sodastream, kawy w kapsułkach np.: nespresso, itp.) za pomocą skanera ręcznego oraz wózka paletowego (EPT ), pakowaniu produktów oraz ogólne prace magazynowe. Do obowiązków pracownika należeć będzie również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

MIEJSCE PRACY:  Holandia, Tilburg/Den Bosch

STAWKA: Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €13,81/h + dodatek zmianowy:

Poniedziałek - Piątek w godz. 18:00 - 00:00  + 20% = 16,57€ brutto/h

Wymagania

  • język angielski
  • prawo jazdy kat. B (nie wymagane od wszystkich kandydatów)

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie