Pracownik magazynu - kompletowanie zamówień 13,06€ Holandia

Opis stanowiska

Będziesz pracować w centrum dystrybucyjnym z akcesoriami dla zwierząt (np. worki z karmą), a także sprzętami do domu i ogrodu (m.in.: dmuchane baseny, dekoracje ogrodowe). Za pomocą skanera i wózka EPT będziesz  przygotowywać i pakować zamówienia.

Gdzie?

W Apeldoorn, gdzie możesz odwiedzić niegdysiejszą królewską rezydencję – przepiękny pałac Het Loo. Jeżeli wolisz spędzić dzień na zabawie, wybierz się do lunaparku Julianatoren. Znajdziesz tutaj wiele różnych przejażdżek, w tym diabelski młyn i kilka innych rollercoasterów.

Za ile? Twoja stawka podstawowa wyniesie €13,06/h brutto

Wymagania

  • język angielski
  • prawo jazdy
  • samodzielność

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie