Pracownik magazynu DPD || Start nawet od zaraz!

Stawka

10.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Oirschot , Holandia

Opis stanowiska

Pracujemy od poniedziałku do piątku, na zmiany popołudniowe, wieczorne i nocne; istnieje możliwość pracy w weekendy. Masz również możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin, głównie w poniedziałki i wtorki. Otrzymasz premie za pracę wieczorową, nocną i weekendową.
*LEKKIE ZADANIA*

  • ️ Załadunek/rozładunek przesyłek
  • Sortowanie paczek
  • ️ Skanowanie paczek
  • Etykietowanie opakowań
  • ️ Kontrola jakości

Wymagania

  • Sprawność fizyczna
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasza oferta

  • *Atrakcyjne wynagrodzenie* 14,82 EURO/godz. (wliczony dodatek urlopowy)
  • *Rodzaj zatrudnienia* Umowa na czas określony
  • Płatności na czas
  • Program lojalnościowy
  • Tygodniowe wynagrodzenie
  • Formalności związane z zatrudnieniem online
  • Nowoczesne zakwaterowanie
  • Aplikacja myOTTO
  • Pomoc techniczna 24/7
  • Zapewniony transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie medyczne   Klauzula RODO Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.