Pracownik magazynu do 18,66€ / Holandia / duże przyjęcia / także dla par

Stawka

13.32
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Duiven , Holandia

Opis stanowiska

NA CZYM POLEGA PRACA:  będziesz pracować na magazynie Fedexa przy rozładunku kontenerów ręcznie na taśmę, gdzie paczki są transportowane do sortowania.  Istnieje również stanowisko sortowania małych paczek, opcje dla ept, forklift driverów czy reachtruckdriverów, natomiast każdy pracownik  zaczyna od rozładunku.

MIEJSCE PRACY: Holandia,  Duiven

STAWKA: Twoja stawka podstawowa wyniesie €13,32/h brutto
+ dodatki zmianowe do €18,66/h brutto !

Wymagania

  • język angielski
  • prawo jazdy kat.B (nie wymagane od wszystkich kandydatów)
  • VOG (zaświadczenie o niekaralności, które pomagamy wyrobić)
  • samodzielność

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie